Ünlülerle kişisel gelişim videoları hazırlayan girişim: Ünlülerden Eğitim

Toplam okunma sayısı 742

24.09.2018 16:46:56

Türkiye’nin en ünlü eğitim platformu sloganı ile karşımıza çıkan Unlulerdenegitim.com, kişisel gelişim ve eğitim konularına yeni bir soluk getiriyor. Konusunda uzman olan ünlüler ile eğitim videoları hazırlayan Unlulerdenegitim.com, geçtiğimiz ay lansmanını gerçekleştirerek kullanıma sunuldu.

2008 yılında Dr. Bülent Öz ve Dr. Oğuzhan Karagül tarafından kurulan ve 40 kişilik bir ekibe sahip olan More Enstitü Eğitim Danışmanlık firmasının bir projesi olan Unlulerdenegitim.com, yukarıda da belirttiğimiz üzere özellikle kişisel gelişim alanına odaklanıyor.

Yaklaşık 2 milyon TL‘lik sermaye ile kurulan Ünlülerden Eğitim projesi için alanında uzman ekiplerle birlikte çalışılıldığı belirtiliyor. Toplamda 32 farklı kişisel gelişim başlığı sunan Ünlülerden Egitim, 33ünlü ile birlikte çalışıyor.

45 dakikalık kişisel gelişim videoları

Kişisel gelişim eğitimlerini online hale getirmeyi hedefleyen Ünlulerden Eğitim, Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim akreditasyonuna da sahip. Unlulerdenegitim.com‘un ücretsiz bir platform olmadığını da belirtelim, sunulan kişisel gelişim videoları 29,90 fiyat etiketine sahip. Oyunculuktan fotoğrafçılığa, mülakat tekniklerinden etkili konuşma tekniklerine kadar pek çok alan ve konuda videolar hazırlayan girişim kişisel gelişim videoları ortalama olarak 45-50 dakikalık videolar.

Platformundaki eğitmenlerin mesleki hayatlarında başarılı olmuş ünlülerden oluşması ve Millî Eğitim Bakanlığı tarafından uzaktan eğitim/sertifikasyon verme noktasında akreditasyona sahip olması ile rakiplerinin önüne geçmeyi hedefleyen Unlulerdenegitim, ilk etapta aylık 15 bin adet tekil kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

Eğitmenlerinin sahip oldukları bilgi ve tecrübeleri makul fiyatlarla kullanıcılarına ulaştırmak için yola çıkan Unlulerdenegitim, bugüne kadar herhangi bir yatırım almadı. Projenin ikinci etabında ise ünlü eğitmenleri ile canlı ve interaktif (soru-cevap) online buluşmalar yapmayı hedefleyen Unlulerdenegitim, kişisel gelişim eğitimleri ile ilgili farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Son olarak Unlulerdenegitim projesinin ünlü eğitmenleri arasında Erkan Can, Ersin Düzen, Ezel Akay, Fatih Tekke, Fırat Aydınus, Güven Kıraç, İlker Ayrık, Levent Ülgen, Nevşin Mengü, Ömür Gedik, Tümer Metin, Ümit Davala, Yunus Günçe ve Zafer Algöz gibi isimler yer alıyor.

https://webrazzi.com/2017/12/14/unlulerle-kisisel-gelisim-videolari-hazirlayan-girisim-unluerden-egitim/

Bu içeriği arkadaşlarınızla paylaşmak ister misiniz?

All Photos from Unsplash


Gerçekten Koşulsuz Mu Seviyoruz?
Gerçekten Koşulsuz Mu Seviyoruz?

Ebeveynler ve öğretmenler olarak, çocukların üzerinde kurulan sarsılmaz baskı ve sindirmenin farkında mıyız?

Devamı...

Akran Zorbalığının Anatomisi 2
Akran Zorbalığının Anatomisi 2

Çocukları saldırganlığa ve arkadaşlarına şiddet uygulamaya iten birçok sebep olabilir.

Devamı...

Akran Zorbalığının Anatomisi
Akran Zorbalığının Anatomisi

İki bebek düşünün... İkisi de normal şartlar altında doğmuş ve sağlıklı bebekler. İkisinin de bir ailesi var.

Devamı...

Bu Vatan Kimin? Bir 29 Ekim Yazısı
Bu Vatan Kimin? Bir 29 Ekim Yazısı

Milli Mücadele Anadolu'sunda Birinci Dünya Savaşı, göç ettirmeler vesaire gibi sebeplerin de ayrıca etkileriyle tamirci, sobacı gibi en basit el işçilerinin bile tedariki bir meseleydi..

Devamı...